​​​​​​​Naše poslání

Ne dobré, ne výborné, ale perfektní. Tato výzva mě po letech létání přiměla k založení vlastní firmy s možností předávat zkušenosti a poznatky mým zákazníkům. Dělá mi radost nadšenost pasažérů, kterou vidím každý let. To je to, díky čemu vím, že to má smysl a lidé to ocení. Přál bych si, abyste prožitím letu balónem nalezli vše, pro co jste si přišli.

Letová praxe: přes 980 letových hodin, pilotní licence od roku 2014

Ondřej Kostrhun, pilot a majitel společnosti

Naše úspěchy

Držitelé českého rekordu

25. Února 2017 v 7:07 Ondřej Kostrhun společně s Janem Suchým vystartovali z Turnova s cílem stanovit nový český rekord v letu balónem. Hnali se kupředu s celkem 910 litry paliva. Za 9 hodin a 59 minut se s 550 uletěnými kilometry dostali k maďarskému městu Szeged u srbských hranic, kde dosedli. S těmito hodnotami a výškou letu 4008 m AMSL se stali držiteli Českého rekordu v letu balónem. Doposud tento rekord nebyl překonán!

Více o rekordu zde

​​​​​​​Mezi desítkou nejlepších pilotů v ČR

Kromě vyhlídkového létání se také bavíme létáním závodním. Účastnili jsme se mnoha českých i zahraničních soutěží a v porovnání s českými piloty už pár úspěchů přišlo. Nejlépe se o tom můžete přesvědčit v žebříčku českých pilotů. Ondrovi Kostrhunovi zde patří krásné 9. místo. Věřte, že budete v dobrých rukou!

Národní žebříček pilotů